VAJAD KIIREMAT TELLIMUSE TÄITMIST? HELISTA 7 409 223 JA PÜÜAME ANDA ENDAST PARIMA

E-restoran.ee ja Entri Catering

OÜ Entri alustas oma tegevusega 1998. aasta detsembris Tartus. Tegevust alustati värskelt renoveeritud ja uuenenud Tartu Hansakeskuses 150-kohalise restoraniga Entri. Tõuke Entri tekkimiseks ja loomiseks andis toonase „Hotell Taru“ müümine ja sulgemine, mistõttu tekkis Tartu toitlustusturule hulgaliselt vabu ja professionaalseid töötajaid. 

„Hotell Taru“ toitlustusjuhist saigi restoran Entri looja ja asutaja, kes on juhtinud ja majandanud selle tegevust kõik need aastad. Samuti on ka Taru hotelli restorani peakelner tänaseni samal ametikohal. 

Entri Catering pärineb samuti juba Taru hotelli aegadest. Kuna ka sel ajal oli Tartus catering teenuse järele vajadus olemas, siis paljud lojaalsed kliendid, kelle usaldus oli võidetud kandusid sujuvalt Taru hotellist üle Entrisse. Seeläbi on meil catering töö kogemus juba rohkem kui 20-ne aasta pikkune. Selle aja jooksul oleme saanud teenust pakkuda Tartut juhtinud linnapeadele, kõikide Tartus asuvate kõrgkoolide rektoritele ja töökollektiividele ning paljudele teistele avaliku- ja erasektori asutustele. Ettevõttel on au olnud osutada teenust ka kõikidele taasiseseisvunud Eesti Vabariigi presidentidele.

Meie jaoks pole ükski üritus liiga väike ega suur. Inimeste soovid ja vajadused on erinevad ja me püüame alati lähtuda sellest, et lõpptulemus oleks see, mis oli kliendi algne ootus ja veel natukene enamgi.

Meeleldi aitame me Teid kõikide Teie ürituste läbiviimisel nii hea nõuga, kui ka juba konkreetsemate tegudega vastavalt Teie ootustele.

Läbiviidavate ürituste loetelu võiks alustada alljärgnevalt:

  • Pulmapeod
  • Pidulikud vastuvõtud
  • Sünnipäevad
  • Suvepäevad
  • Jõulupeod
  • Konverentsid (kohvipausid, lõunasöögid, õhtusöögid jne…)
  • Avamisüritused
  • Pidulikud lõuna- ja õhtusöögid
  • Peielauad

Niimekiri võib jätkuda nende üritustega, mis vastab Teie ideedele ja ootustele!

E-restoran.ee sai loodud lähtudes tänapäevase kliendi ootustest, et kõik saaks korraldatud kiirelt ja mugavalt. Kõik see on loodud eelpool kirjeldatu taustal.

Lisaks catering teenusele oleme valmis pakkuma Teile abi nii lilleseadja, muusiku, peoruumide (vt Peoruumid Tartus), peotelkide (peotelk.com) kui ka kõige muu osas, mis aitaks kaasa Teie ürituse täielikule õnnestumisele.

OÜ Entri’s toimetab igapäevaselt pisut rohkem kui 20 töötajat. Tänaseks on ettevõte väga head meeskonda omav perefirma, et pakkuda nii uutele kui püsiklientidele võimalikult head toitlustusteenust.

Meie kollektiivis töötab kolm sommeljee kutsega inimest, kes püüavad alati Teile koos toiduga pakkuda just Teie ürituseks sobilike jooke, olgu see siis restoranis Entri või väljaspool meie maja toimuval üritusel.