VAJAD KIIREMAT TELLIMUSE TÄITMIST? HELISTA 7 409 223 JA PÜÜAME ANDA ENDAST PARIMA

Tellimistingimused

E-restoran.ee on OÜ-le Entri kuuluv kaubamärk. Pakutavad tooted on valmistatud restoran Entri köögis Tartus, aadressil Küüni 7. Täiendavaid teenuseid pakub Entri Catering.

Tellitavad tooted serveeritakse ühekordsetel alustel. Juhul, kui soovite, et Teie poolt tellitud toidud oleksid serveeritud korduvkasutatavatel alustel. Palun täpsustage see ootus ostukorvis olevas „lisamärkuste“ lahtris. Kõik meie poolt serveeritavad tooted on valmis kohe serveerimiseks.

Toitudega koos ei serveerita toitumiseks vajalikke toidunõusid. Vajadusel oleme valmis neid Teile pakkuma. Selle kohane soov kirjutage meile „lisamärkuste“ lahtris.

Tellides läbi meie e-restorani keskkonna, saab "KIIRTELLIMUSE" kategoorias olevaid tooteid tellida minimaalselt 2h ette, peolaua tellimus tuleb esitada hiljemalt 2 tööpäeva (48h) enne üritust. Võimalusel täidame ka kiiremad tellimused. Selleks võtke meiega ühendust telefonil 5257612 või tellimine@entri.ee

Kõik toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellimine

  1. Sisene endale sobivasse tootekataloogi. Vali välja sobivad tooted ning lisa need ostukorvi. Toodete koguseid saate hiljem suurendada ka ostukorvis. Toote miinimumkogused on ette antud toodete valimisel ehk kas kilogramm (kg), tükk (tk), vaagen jne. Suurendada saate koguseid samades suurusjärkudes. Tüki kaupa tellides on vähimaks koguseks 10 tk.
  2. Tooted valitud, sisene üleval nurgas paiknevasse ostukorvi.
  3. Vaata üle kas kogused said piisavad Teie seltskonnale! Vaata lisa KKK 
  4. Sisesta kuupäev ning kellaaeg, kuna soovid tooted kätte saada.
  5. Vali koht ning viis, kuidas soovid oma tooted kätte saada.
  6. Selgitusse saate märkida lisaküsimused ning soovid. Kui näiteks soovite toite pestavatel nõudel, siis märkige ka see sellesse lahtrisse. Üldiselt serveeritakse toidud ühekordsetel alustel, mis ei kuulu tagastamisele.
  7. Valige endale sobilik makseviis. Tasuge kas pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), tellige endale arve e-maili peale või tasuge sularahas/kaardimaksena (eelneval kokkuleppel) meie restoranis. Tellimust hakatakse käsitlema peale makse laekumist või makseviisi kooskõlastamist.
  8. Kinnitage tellimus. 
  9. Tellimuse kinnitus saabub Teile e-maili peale.

Tellimuse kättesaamine

Tellimusele võite tulla ise järgi restorani Entri aadressil Küüni 7, Tartu või toimetame toidud Teile ise kohale.
Ise järgi tulles:
Restoran Entri asub Tartus aadressil Küüni 7, sissepääs Ülikooli tänava poolt. Soovi korral saate tellimuse esitada ka meie restoranis või tasuda kättesaadavate toitude eest meie kassas, kas sularahas või kaardiga.
Restoranist Entri on võimalik toitusid kätte saada:
Esmaspäev – reere 11:00 – 19:00
Laupäeval 12:00 – 19:00

Toome toidud Teile kohale samadel aegadel

Tellides tooteid rohkem, kui 100 € väärtuses, toome toidud Teile kohale Tartu linna piires ilma lisa tasuta.
Vastasel korral lisandub linnasisene transport 20 € ning linnast välja lisandub täiendavalt 0,70 € km. Ehk, kui Te soovite toitusid linna piirist 10 km kaugusele on transport kulu 25 €. Tellimuse Teie juurde saabudes võetakse Teiega telefonitsi ühendust.

Tellimuse tühistamine

Tellimuse tühistamine on ettemakstud tellimuse puhul võimalik kuni 2 tööpäeva enne Teie tellimuse kättesaamist. Hilisemad tühistamised saavad toimuda ainult vastastikusel kokkuleppel.  Tellitud tooteid hoitakse meie köögis kuni sama päeva õhtul restorani sulgemiseni. Tellitud toitudele järgi tulemata jätmise puhul raha ei tagastata! Tellimustingimuste korrektselt täitmata jätmisel on e-restoranil õigus tellimus tühistada!

Muu info

Külmlaua toitude realiseerimisaeg on 4 tundi. Toidud valmistatakse Teie poolt ette antud kellaajaks! 

E-restoran jätab endale õiguse tellimuste vastu võtmine lõpetada juhul kui me ei ole enam suutelised Teie poolt valitud ajavahemikuks tellimusi vastu võtma! Samuti võib erisusi tekkida pühade perioodil.

Kui Te ei leidnud valikust sobilike tooteid, siis palun võtke meiega ühendust. Omame rohkem, kui 20 aastast kogemust Tartu catering maastikul! Sooviga tellida cateringi terviklahendus võtke meiega ühendust siin.

Täiendavate küsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust tellimine@entri.ee või telefonil 5257612.

Teie E-restoran