VAJAD KIIREMAT TELLIMUSE TÄITMIST? HELISTA 7 409 223 JA PÜÜAME ANDA ENDAST PARIMA

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas tellida:

 • Kasutades meie mugavat e-restoran.ee keskkonda
 • Saates kirja tellimine@entri.ee
 • Helistades 5257612
 • Tulles kohale meie restorani aadressil Küüni 7 (Sissepääs Ülikooli tänavalt)

Millal tellida:

Mida varem Te oma tellimuse esitate, seda kindlamalt me Teie tellimuse täita saame. Tellides läbi meie e-restorani keskkonna tuleb peolaua tellimus esitada hiljemalt 2 tööpäeva (48h) enne üritust. Võimalusel täidame ka kiiremad tellimused. Juhul, kui tellimusega on kiire, võtke meiega ühendust telefonil 5257612.

Tellimine e-restoranist on mugav:

 1. Sisene endale sobivasse tootekataloogi. Vali välja sobivad tooted ning lisa need ostukorvi. Toodete koguseid saate hiljem suurendada ka ostukorvis. Toote miinimumkogused on ette antud toodete valimisel ehk kas kg, tk, vaagen jne. Suurendada saate koguseid samades suurusjärkudes. Tüki kaupa tellides on vähimaks koguseks 10 tk.
 2. Kui tooted valitud, sisene üleval nurgas paiknevasse ostukorvi.
 3. Vaata üle kas kogused said piisavad Teie seltskonnale!
 4. Sisesta kuupäev ning kellaaeg kuna soovid tooted kätte saada.
 5. Vali koht ning viis kuidas soovid oma tooted kätte saada.
 6. Selgitusse saate märkida lisa küsimused ning soovid. Kui näiteks soovite toite pestavatel nõudel, siis märkige ka see sellesse lahtrisse. Üldiselt serveeritakse toidud ühekordsetel alustel, mis ei kuulu tagastamisele.
 7. Valige endale sobilik makseviis. Ning tasuge kas pangalingi kaudu, tellige endale arve e-maili peale või tasuge sularahas (eelneval kokkuleppel) meie restoranis. Tellimuse kinnituseks peab olema arve tasutud või kooskõlastatud makseviis.
 8. Kinnitage tellimus. 
 9. Tellimuse kinnitus saabub Teile e-maili peale.
 10. Head isu! ☺

Millised kogused oleks mõistlik tellida?

Kogused sõltuvad ürituseeesmärgist, tüübist, stiilist, kellajast jne. Lühiajalisel koosviibimisele oleme soovitanud 300-400 grammi toitu inimese kohta. Kui on planeeritud kauakestvam üritus ehk terve pikk õhtu võite erinevat toitu kokku arvestada u. 1 kg inimese kohta. Kui Teie ürituse jääb nende kahe ürituse vahele siis arvestage seda ka toidu koguste puhul. 

Püsikliendiks registreerumise soodustused:

Registreerudes meie püsikliendiks muutuvad kõik meie e-restorani hinnad Teie jaoks automaatselt -5% soodsamaks. Samuti pakume meie püsiklientidele teisi erinevaid soodustusi. Kliendiks registreerumine ei ole kohustuslik. Tellimuse saate esitada ka ilma kliendiks registreerumata.